April 2024

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • Rugby 1ste-span toer na Kearsney Festival
  • Hokkietoer: o.14A-spanne, Dogters o.16B, Seuns o.16A (Bloemfontein)
  • VAKANSIEDAG - Gesinsdag
2
  • Rugby 1ste-span toer na Kearsney Festival
  • Hokkietoer: o.14A-spanne, Dogters o.16B, Seuns o.16A (Bloemfontein)
3
  • Atletiek: SA Skolekampioenskappe
  • SKOOL BEGIN
4
  • Atletiek: SA Skolekampioenskappe
  • Netballiga
5
  • Atletiek: SA Skolekampioenskappe
  • Seunshokkie en Tennis PUK-reeks
6
  • Atletiek: SA Skolekampioenskappe
  • Boogskiet (HS Schweizer-Reneke)
  • Netbal: Distrikproewe
  • PUK-reeks vs Montana (Tuis)
7
8
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
9
  • Netbal: Bojanalaproewe (Bergsig)
10
  • Hokkieliga: Seuns vs Selly Park (Tuis)
11
  • Debat streeksuitdunne by RHS
  • Netballiga vs HTS
12
  • Debat streeksuitdunne by RHS
  • Ruiterkuns: SANESA NW Qualifier 2
  • Seunshokkie en Tennis: PUK-reeks Kartfinale
  • Toetsdag
13
  • Ruiterkuns: SANESA NW Qualifier 2
  • Boogskiet (Bergsig)
  • Netbal: PUKreeks Kwartfinale (Potch Gim)
  • Puk-reeks: Kwart-finale (Montana)
14
  • Ruiterkuns: SANESA NW Qualifier 2
  • Ouergebed
15
  • Kruisweek
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
16
  • Kruisweek
  • Netballiga vs Selly Park
17
  • Kruisweek
18
  • Kruisweek
  • Netballiga vs Grenville
  • Toetsdag
19
  • Kruisweek
  • Netbal: Provinsiale proewe (Potchefstroom)
  • RHS - Gears mining gholfdag
20
  • Netbal: Provinsiale proewe (Potchefstroom)
  • Boogskiet (L/S Ballie Park)
  • PUK-reeks Semi-finaal (Hugenote en Die Anker)
21
22
  • Hokkie: Seunsliga A-spanne vs THS (weg)
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
23
  • Hokkieliga: Dogters vs Bergsig (weg)
  • Netballiga vs Grenswag
24
25
  • ATKV-Redenaars streekrondte (Hoerskole)
  • Hokkieliga: Seuns A-spanne vs Bergsig & 2de seuns vs Grenswag(Tuis)
  • Netballiga vs Bergsig
  • Toetsdag
26
  • ATKV-Redenaars streekrondte (Laerskole)
  • Hokkie: Seuns PUK-reeks finale @ Potcefstrooms
  • Hokkieliga: 2de seuns vs Zinniaville (Tuis)
  • Kooroptrede te Grenville
  • Netbal: NWU-finale (Potchefstroom)
  • PUK Landloop (Potchefstroom)
27
  • Landloopliga 1 (Hartbeespoort)
  • PUK-reeks: Finale (Potchefstroom)
  • VAKANSIEDAG - Vryheidsdag
28
29
  • Hokkieliga: 2de seuns vs Lichtenburg (Weg)
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
30
  • Hokkieliga: Seuns en Dogters vs Curro (tuis)
  • Netballiga
  • Revue: oefenkamp