July 2024

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • Netbal: o.17 & o.18-Telkomreeks (Wes-Kaap)
  • Krieket: 15B @ Montana
2
  • Netbal: o.17 & o.18-Telkomreeks (Wes-Kaap)
  • Krieket: 15B @ Montana
3
  • Netbal: o.17 & o.18-Telkomreeks (Wes-Kaap)
  • Krieket: 15B @ Montana
4
  • Netbal: o.17 & o.18-Telkomreeks (Wes-Kaap)
  • Krieket: 15B @ Montana
5
  • Netbal: o.17 & o.18-Telkomreeks (Wes-Kaap)
6
7
8
  • Toneel: Kleedtrep
9
  • Akademiesesokkie
  • SKOOL BEGIN
10
  • SANBS Bloedskenk
  • Tennis: Liga 1 & 2 vs Bergsig (Bergsig en tuis)
  • Tennis: Liga 4 vs Grenswag (Venue TBC)
11
  • Netbal: DSTV Challenge: 1stes (Randburg)
12
  • Netbal: DSTV Challenge: 1stes (Randburg)
  • Rugby: RHS vs. Glenwood (weg)
  • Ruiterkuns: SANESA NW Finals
  • Tennis: Liga 1 & 2 vs Gimmies (Weg)
13
  • Netbal: DSTV Challenge: 1stes (Randburg)
  • Rugby: RHS vs. Glenwood (weg)
  • Ruiterkuns: SANESA NW Finals
  • Boogskiet (Larries Interskole)
  • Hokkie: Dame Allan School
  • Landloopliga 5 (Buhrmansdrif)
  • XCO-Bergfiets te RHS
14
  • Rugby: RHS vs. Glenwood (weg)
  • Ruiterkuns: SANESA NW Finals
15
  • Golf: Skole liga rondte 4 (Magaliespark)
  • Toneel: Skooloptrede
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
16
  • Personeelbedieningsaand
  • Toneel: Skooloptrede
17
  • Landloop: NWU Skoleliga (Grenswag)
  • Toneel: Pronk Podium te Noordheuwel
18
  • Netbal: SA's o.14A, o.16A & Spur Nationals o.17A (Ransburg + Florida))
  • Tennis: Liga 1 & 2 vs Volkies (Tuis)
  • Toneel: Skooloptrede
19
  • Netbal: SA's o.14A, o.16A & Spur Nationals o.17A (Ransburg + Florida))
  • Tennis: Liga 1 & 2 Semi-finaal (TBC)
  • Toneel: Skooloptrede
20
  • Netbal: SA's o.14A, o.16A & Spur Nationals o.17A (Ransburg + Florida))
  • Boogskiet: AGA-NW Prov. Kampioenskap
  • Landloopliga 6 / Inter Prov. (Mpumalanga)
  • Rugby: RHS vs. Helpmekaar (tuis)
  • Voortrekkers: Stap te Kgaswane
21
  • Golf: SA's (Worcester)
22
  • Golf: SA's (Worcester)
  • Toneel: Skooloptrede
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
23
  • Golf: SA's (Worcester)
  • Toneel: Skooloptrede
24
  • Golf: SA's (Worcester)
  • Landloop: NWU Skoleliga (Tuis)
  • Toneel: FAK te Springs Hugenote
25
  • Hokkie: 14A, 16A & 1stes Seuns Noordvaal
  • IGNITE-aand
26
  • Hokkie: 14A, 16A & 1stes Seuns Noordvaal
  • Studiemetode kursus
  • Tennis: Liga 1 & 2 Finaal (Potchefstroom)
27
  • Hokkie: 14A, 16A & 1stes Seuns Noordvaal
  • ATKV-sêr
  • Bergfiets: XCM Marathon (Van Gaalens)
  • Boogskiet: LS Schweizer Reneke
  • Landloopliga 7 (Koster)
  • Rugby: RHS vs. EG Jansen (weg)
  • Skaak: Clash of Schools
28
29
  • Toneel: Skooloptrede
  • Voortrekkers: Spanbyeenkoms
30
  • Toneel: Skooloptrede
31
  • Hokkie: 14A, 15A, 16A & 1stes Dogters Noordvaal
  • Koor: Tswane Youth Arts Festival
  • Landloop: NWU Skoleliga (Brits)
  • Toneel: Pronk Podium te Witbank